Codify Yazılım Bilişim Danışmanlık Hizmetleri

Mobil Uygulama(Android & IOS)

Mobil Uygulama(Android & IOS)

Müşterilerinizin sürekli cebinde olmak, onlara istediğiniz her an bir bildirimle kendinizi hatırlatabilmeniz, için kontrolün sizde olduğu native mobil çözümler üretiyoruz.

E-Ticaret & M-Ticaret

E-Ticaret & M-Ticaret

Size özel hazırlanacak, hedef pazara yönelik e-ticaret siteniz ve mobil uygulamalarınız ile 7/24 açık, herkesin erişebileceği düşük maliyetli bir mağaza açmanızı sağlıyoruz.

Web Tasarım ve Programlama

Web Tasarım ve Programlama

Size özel tasarlanmış ve tamamen kontrolün sizde olduğu, her cihazdan kullanılabilen özgün Web projeleri hayatınız kolaylaştırıyor ve yeni müşteriler kazandırıyoruz.

SEO

SEO

Her kuruluşun en önemli ihtiyacı yeni müşterilere ulaşmak ve marka bilinirliğini artırmak. İstediğiniz anahtar kelimelerde potansiyel müşterilerinizle sizleri buluşturuyoruz.

Yazılım – Proje Danışmanlığı

Yazılım – Proje Danışmanlığı

Müşterileriniz / kullanıcılarınız sürekli cebinde olmak, onlara istediğiniz her an bir bildirim ile kendinizi hatırlatabilmeniz için kontrolün sizde olduğu native çözümler üretiyoruz.

Dijital Marketing

Dijital Marketing

Harcadığınız reklam bütçelerini dijital ortamda değerlendiriyoruz. Kurguladığımız kampanyalar ve senaryolarla minimum maliyet ile maksimum kar getirisi sağlıyoruz.

Referanslar

"Size Özel" teklifimizi almak için, bize projenizi anlatın. En kısa sürede çözüm, öneri ve fikirlerimizi fiyat teklifiniz ile birlikte size ulaştıralım.

Proje Geliştirme Süreci

 • Sizleri dinliyoruz ve projenizi detaylandırıyoruz. Sizden aldığımız bilgiler(veriler) ve size yönelttiğimiz sorulardan sonra projenizin detaylı teknik analizini çıkartıyoruz.
  ANALÄ°Z
  Başlangıç

  Sizleri dinliyoruz ve projenizi detaylandırıyoruz. Sizden aldığımız bilgiler(veriler) ve size yönelttiğimiz sorulardan sonra projenizin detaylı teknik analizini çıkartıyoruz.

 • Projenizin bittiğinde nasıl görüneceğini, nasıl çıktılar vereceğini sizlere proje başında sunuyoruz. Yapacağımız bütün değişiklikler tasarım kısmında yapılıyor böylelikle proje bittiğinde ne ile nasıl olacağını en baştan biliyorsunuz.
  TASARIM
  1.Aşama

  Projenizin bittiğinde nasıl görüneceğini, nasıl çıktılar vereceğini sizlere proje başında sunuyoruz. Yapacağımız bütün değişiklikler tasarım kısmında yapılıyor böylelikle proje bittiğinde ne ile nasıl olacağını en baştan biliyorsunuz.

 • Projenizin detaylı analizi ve tasarımı tamamlandığı zaman kodlama kısmına geçiyoruz bu aşamada tamamladığımız her fonksiyonu sizlere sunuyoruz ve onayınızı alıyoruz. Proje bitmeden her işlevi test etmiş kullanmış oluyorsunuz.
  KODLAMA
  2.Aşama

  Projenizin detaylı analizi ve tasarımı tamamlandığı zaman kodlama kısmına geçiyoruz bu aşamada tamamladığımız her fonksiyonu sizlere sunuyoruz ve onayınızı alıyoruz. Proje bitmeden her işlevi test etmiş kullanmış oluyorsunuz.

 • Projenizi müşteri/kullanıcı kullanımına sunmadan önce sizlere sunuyoruz. Kullanımda / tasarımda fark ettiğiniz hataları gideriyoruz. Ürün yayına çıkmadan hatasız olduğundan emin oluyoruz.
  TEST
  3.Aşama

  Projenizi müşteri/kullanıcı kullanımına sunmadan önce sizlere sunuyoruz. Kullanımda / tasarımda fark ettiğiniz hataları gideriyoruz. Ürün yayına çıkmadan hatasız olduğundan emin oluyoruz.

 • Projenizi size belirttiğimiz tarihte istediğiniz özelliklerle kusursuz olarak tamamlıyoruz ve müşteri/kullanıcılarınıza gururla sunarken yanınızda yer alıyoruz. Bizim için bir yazılım projesi asla sonlanmaz. Her zaman projenizi daha ileriye taşımakta size yardım ediyor olacağız.
  ÜRÜN LANSMANI
  Bitiş

  Projenizi size belirttiğimiz tarihte istediğiniz özelliklerle kusursuz olarak tamamlıyoruz ve müşteri/kullanıcılarınıza gururla sunarken yanınızda yer alıyoruz. Bizim için bir yazılım projesi asla sonlanmaz. Her zaman projenizi daha ileriye taşımakta size yardım ediyor olacağız.

6264631123